Hakkımızda

Biz Kimiz?

Kurucumuz Mehmet Arif Eralp, 2004 senesinde İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuş daha sonra yine İstanbul Teknik Üniversitesi’nde yükseköğrenimine başlamış ve 2007 senesinde İşletme Mühendisliği yüksek lisans programını tamamlamıştır. 2006 yılından itibaren kurucusu olduğu Efe Çelik bünyesinde çalışmalara başlamış bugün de Eralp Mühendislik adı altında çalışma alanlarını geliştirmiş, birleştirmiş ve çelik konstrüksiyon, inşaat, mühendislik, yapı teknolojileri ve mimari tasarım anlamında hizmet veren çok yönlü bir firmaya dönüştürmeyi başarmıştır. Bugün Eralp Mühendislik mühendis, mimar ve ustaların oluşturduğu çeşitli ve harmanlanmış çalışma ekibiyle yapının başından anahtar teslimine kadar her evresinde hizmet vermeye devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Yapıların temelinden itibaren kaba ve ince işleri, mimari tasarımları dahil olmak üzere anahtar teslim projelerini baştan sona bünyemizde hazırlamak, uygulamak ve memnuniyet esas alınarak projenin her etabında tek olmak. 

MİSYONUMUZ

Her türlü mühendislik çözümü gerektiren alanlarda uzman ekibimizle çalışmalar yürütmekteyiz. Projelerin temelinden itibaren kaba ve ince işleri dahil olmak üzere cephe çalışmaları, izolasyon, inşaat, çelik, mimari gibi yapının gerektirdiği tüm alanlarda danışmanlık ve uygulayıcı görevleri üstlenmekle beraber kullanıcı isteği doğrultusunda mühendislik, inşaat ve çelik işlerinin yanında iç ve dış tasarım hizmeti de sunmaktayız. Ekibimizin çeşitli uzmanlık alanlarında yetkin takım arkadaşlarımızın koordineli çalışmaları ile tasarım ve uygulama alanlarında gerçekçi, sağlam, estetik ve uzun ömürlü projeler çıkarmak öncelikli yaklaşımımızdır.